Kadaise J. Bulhakas, žymiausias XX a. pirmosios pusės Vilniaus fotografas, yra pasakęs besikreipdamas į fotografus: „Fotografuokite širdimi!“ Tą ir aš darau kaskart paėmusi fotoaparatą į rankas.

Rimčiau susidomėjau fotografija 2004 m., kai gavau dovanų pirmą skaitmeninį fotoaparatą Pentax Optio S40. 2007 m. vienas Stambulo prodiuseris – fotografas pastebėjo mano Stambule darytas nuotraukas ir pakvietė dalyvauti konkurse „Stambulas užsieniečių akimis“. Po kelerių metų dalyvavimo tame konkurse Taksim metro galerijoje kabojo ir mano darbas. 2009 m. atradau Fotoexpress.lt bendruomenę, kuri netrukus išaugo į asociaciją. Su Fotoexpress.lt vedlių Rimvydo ir Alinos bei visų kitų narių pagalba prasidėjo mano, kaip fotografės, tobulėjimo kelias. Jų apsuptyje augu iki šiol ir kaip žmogus.

Esu nepaprastai laiminga ir dėkinga likimui, kad tarp mano geriausių bičiulių yra žinomi fotografai, savo srities profesionalai, kurie negaili pasidalyti savo patarimais ir pamokymais su manimi, skatina ir „spiria į užpakalį“, tai Ukay Cheung, Habib Majidi, Ralph Velasco.

Kelionės ir fotografija – dvi aistros mano gyvenime. Esu viena iš Persijos kultūros klubo įkūrėjų, laisvalaikiu gidauju, organizuoju ir lydžiu grupes į Iraną, Stambulą.

Asmeninė paroda „Irano platybėse“ viešbutyje „Novotel hotel“, salotų bare „Mano guru“, vegetarinėje kavinėje „Balti drambliai“.

Esu išleidusi fotoalbumą „Ta magiška šalis Persija“.

Canon ir Vilniaus turizmo informacijos centro kvietimu dalyvavau kuriant Vilniaus fotožemėlapį.

Kartu su asociacija Fotoexpress.lt dalyvavau grupinėse fotoparodose, kurios pabuvojo ne tik įvairiose Lietuvos vietose, bet ir Briuselyje, Seinuose.

2010 m. „Atrask Lietuvą“

2011 m. „Ką kalba miškas“

2014 m. „Žirgas“

2015 m. „Stambulas lietuvių akimis. 5 500“

Mano geriausias kadras bus RYTOJ...

 
Powered by Phoca Gallery