Gamta nuo vaikystės buvo geriausias mano draugas. Man patiko brėkštančio ryto tyla, lietaus skambesys, laikas, praleistas braidant po pievas.... Gaila, kad visa tai liko neužfiksuota. 

Vos tik į rankas paėmiau fotoaparatą, supratau, kad su juo ilgai nesiskirsiu. Pastarieji metai praėjo eksperimentuojant, tobulinantis, domintis kitų fotografijomis, studijuojant įvairią literatūrą, ieškant gražiausio kadro. Džiaugiuosi suradusi fotoexpress bendruomenę. Fotografija – mano aistra, puiki laisvalaikio praleidimo forma, dalis gyvenimo, kuris be jos būtų kur kas skurdesnis ir monotoniškas.

Fantastiškas jausmas daryti tai, kuo tiki, ir kad galiausiai gali nudžiuginti kitus savo darbais. Mano darbai pabuvojo fotoexpress parodoje „Atrask Lietuvą“ Lenkijoje; tarptautinio konkurso „Gyvos žemės mintys 2015“ fotografijų parodoje.

Pasaulyje viskas taip laikina. Todėl noriu įamžinti svarbiausius gyyvenimo įvykius, užfiksuoti nepakartojamas akimirkas, artimus žmones, tai, kas nebepasikartos daugiau niekada. Mėgstu keliauti, o vėliau bedrakeleivius pradžiuginti sudarytais kelionių nuotraukų albumais, skaidrių rinkiniais. Džiaugsiuosi, jei po daugelio metų susibūrę mūsų vaikai ar anūkai ras savo mamos ar močiutės vaikystės nuotrauką, dalinsis prisiminimais. Tikiuosi, kad mano fotografijos padės kam nors labiau susipažinti su mus supančia aplinka, sustoti ir pastebėti, kaip kruopščiai voras audžia tinklą, kaip linksmai pavasarį čiulba zylė, kaip tyliai krenta rasa...

Daugiau darbų galite pamatyti meninės fotografijos puslapiuose http://www.pixoto.com/albina ir http://www.efoto.lt/user/60671

 
Powered by Phoca Gallery