"Pasaulyje mums skirta tiek daug. Tik turėkime akis tai pamatyti, širdį – pamilti ir rankas – viską apglėbti...“ (Liusi Mod Montgomeri, 1874–1942).

Jaunystėje mano pomėgis buvo išvykos į nuostabų gamtos pasaulį, pasiklausyti upelio čiurlenimo, rasti besislapstantį krūmuose paukštelį, lakstyti paskui margaspalvius drugelius... Mano fotografavimas prasidėjo su pirmąja išvyka į Karpatų kalnus su juostiniu fotoaparatu „Smena“. Labai norėjau įamžinti snieguotas kalnų viršūnes, pasidalinti įspūdingais vaizdais su draugais ir artimaisiais, o po kelių mėnesių ar metų prisiminti savo įspūdžius.

Laikui bėgant fotoaparatai tobulėjo, keitėsi ir mano požiūris į fotografuojamą aplinką.

2008 m. vasario mėn. savo fotografavimo veiklą susiejau su Fotoexpress.lt. Dalyvavau rengiamuose seminaruose, konkursuose ir parodose.

2013 m. gegužės 13–18 dienomis tarptautinis fotografų seminaras „Palangos kultūrinės erdvės ir veidai“. Per fotografiją atradau kitokią, dar nematytą Palangą, jos gyventojus Senelių globos namuose.

2014 m. gegužės 12–17 dienomis II tarptautinis fotografų pleneras „Pajūrio portretas 2014 m.“ Teko pažvelgti į portreto žanrą kitu kampu.

2015 m. tarptautinis fotografijos konkursas „Gyvos žemės mintys“. Žmogus negali būti abejingas gamtos problemoms. „Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas“, – sakė
J. V. Gėtė.

2015 m. su Fotoexpress.lt nariais keliavau į Stambulą ir Iraną įamžinti miestų architektūros, žmonių veidų, aprangos, papročių ir įspūdingos Persijos įlankos gamtos su jos gyvūnais. Atidaryta Fotoexpress.lt narių paroda „Stambulas lietuvių akimis. 5 500“.

Lietuvos vaizdai ir mano kelionių fotografijos nukeliauja į http://www.pixoto.com/eugenijasein puslapį.

Kasdieniai dalykai išsitrina iš atminties, apsineša laiko dulkėmis, o žiūrint į užfiksuotas akimirkas, sugrįžti į praeities prisiminimus...

Fotografavimas tapo mano gyvenimo būdu.

 
Powered by Phoca Gallery