Aš fotografuoti pradėjau jau gimus vaikams. Dalyvaudavau įvairiuose konkursuose, nuotraukas spausdino žurnalai, gaudavau apdovanojimų. Mane pastebėjo žurnalo „Mažylis“ redakcija ir pakvietė bendradarbiauti. Iš pradžių fotografuodavau juostiniu fotoaparatu, bet nuotraukų pati nespausdinau, vėliau įsigijau skaitmeninį fotoaparatą, dabar fotografuoju su Canon 6D.

Per konkursų erdvę atradau fotoexpresso bendruomenę, įsidarbinau fotografinėje įmonėje, kurioje turėjau galimybę tobulinti savo fotografavimo įgūdžius bei patį požiūrį į fotografiją. Lankausi įvairiuose seminaruose. Esu fotografavusi įvairiomis sąlygomis ir beveik viską – nuo dokumentinių nuotraukų iki vestuvių. Labai mėgstu keliauti, todėl mano fotografija daugiausia reportažinio stiliaus. Patinka režisuoti fotosesijas, patį fotografavimo procesą paverčiant maloniu nuotykiu. Turiu svajonę, mane pažįstantys labai nustebs, noriu fotografuoti natiurmortus, bet vis tam nerandu laiko, o gal ryžto.

Bet visų pirma fotografija man - tai malonus laiko leidimo būdas ir galimybė visam laikui užfiksuoti pagrindinius savo ir aplinkinių gyvenimo momentus, tokiu būdu išsaugoti prisiminimus, kuriuos laikui bėgant pamirštame.

 
Powered by Phoca Gallery