Vaikystėje svajojau fotografuoti, bet svajonė išsipildė gerokai vėliau. Atsiradus galimybei, įsigijau juostinį fotoaparatą. Nuo tada fotografija tapo neatskiriama mano gyvenimo dalimi. 2007 metais įsigijus skaitmeninį, atsivėrė naujos galimybės ir kelias į Fotoexpress.lt bendruomenę. Tai buvo mano pagrindinė mokykla.

Tai, ką užfiksuoju, nėra vien fotografijos, tai sustingusios akimirkos iš mano gyvenimo, o mano kadrai ir gimsta iš to, ką aš pamatau. Juk taip gera sustabdyti akimirką ir įžvelgti tai, ko paprastai žmogaus akis nemato. Jei mano  fotografijose figūruoja žmogus, tai jis dažniausiai yra man artimas žmogus natūralioje aplinkoje. Fotografuoju jiems, sau, kad ateičiai liktų gražių prisiminimų. Kiekvienas kadras būna man pačiai kažkuo įdomus. Dažniausiai neturiu išankstinės idėjos ar nusistatymo, viskas vyksta ekspromtu. Labai myliu gamtą, mėgstu keliauti ir kartu fiksuoti jos grožį.

Fotografija yra mano aistra ir saviraiškos įrankis, kartais ji yra mano galvos skausmas, bet dažniau džiaugsmas.

Mano darbai eksponuoti Fotoexpress parodose „Vaikų žaidimai“, „Ką kalba miškas“, „Atrask Lietuvą“.

Daugiau mano nuotraukų galite pamatyti internetiniame fotografijos puslapyje http://www.pixoto.com/ritab, kuris suteikia galimybę mėgautis puikiais fotografų darbais iš viso pasaulio ir dalyvauti įvairiuose konkursuose.

 
Powered by Phoca Gallery